AndyMax.pl

O nas

Agencja Aktorska Promocji Dzieci Andy Max istnieje od jesieni 2001 roku i mieści się w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. 
Jesteśmy pierwszą w branży i największą Agencją Aktorską specjalizującą się w obsadzie dzieci i młodzieży dla potrzeb filmu i telewizji ( reklamy, seriale, programy), przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody.

Założycielką agencji jest Kamila Matuszewska, absolwentka łódzkiej szkoły filmowej, która przez wiele lat zajmując się produkcją telewizyjną, modelingiem i fotografią pokochała pracę z najmłodszymi i połączyła ją z zapotrzebowaniem rynku medialnego. Nasz zespół to ludzie z wykształceniem i doświadczeniem w branży audiowizualnej, wszyscy szczycimy się dobrym podejściem do dzieci, a praca z nimi daje nam wiele radości i satysfakcji. Reprezentowanym przez nas młodym aktorom oraz ich opiekunom zapewniamy jak najlepsze warunki współpracy i dbamy, aby zawierane aktorskie kontrakty chroniły ich interesy a praca na planie zdjęciowym była wspaniałą niezapomnianą przygodą. Lata naszej działalności i niezawodna intuicja w odkrywaniu nowych talentów pozwoliły nam nawiązać współpracę z czołowymi producentami filmowymi i telewizyjnymi, co dziś zaowocowało tym, że w większości reklam, filmów i seriali występują dzieci - aktorzy z naszej Agencji.

Uważamy, że każde dziecko ma szansę spróbować swoich sił przed kamerą, musi znaleźć się tylko w odpowiednim miejscu....