AndyMax.pl

nowe
Kategorie
Bez kategorii

CASTING OLX

Cześć, 

zapraszam do wzięcia udziału w castingu do nowej reklamy OLX. Zapowiada się pięknie i lifestylowo. Poszukuję bardzo wielu postaci i bardzo bardzo liczę na propozycje ciekawe, inne, o nietuzinkowej urodzie. Wszelkie dziwności mile widziane 🙂 Osoby ograne odpadają. 

Karta Castingowa do pobrania pod linkiem – https://we.tl/t-wk7GwM6qeV

Poszukiwani MAMA i TATA 33-38 lat /tutaj widzę współczesnych rodziców, lubiących zabawę i mających dziecko wciąż w sobie. Mama z błyskiem w oku, tata lubi wygłupy. /zapraszamy prawdziwe rodziny!!Jeśli masz dziecko i chcesz się z nim zgłosić, super!

Proszę wtedy o wspólne zgłoszenie, żeby nam to nie umknęło. 
CÓRKA I SYN 9-10 lat /łobuzy, tylko dzieci otwarte i pewne siebie/ chętnie zobaczymy prawdziwe rodzeństwa, dwóch braci lub dwie siostry też. Proszę wtedy o wspólne zgłoszenie, żeby nam to nie umknęło. 

PARA ZAKOCHANYCH 18-22 lata /wesoli, alternatywni ludzie. Bardzo zapraszamy prawdziwe pary! Jeśli zgłaszasz się z partnerem to nagrajcie wizytówkę razem i opowiedzcie coś o swoim związku (!). Weźcie też pod uwagę to, że być może zostaniecie rozdzieleni, ale raczej nie. 

Kobieta z psem 50-60 lat /tutaj Pani powinna być stylowa, współczesna, w jakiś sposób przerysowana. Może niech będzie nieco dystyngowana? a może niech ma oldskulowy już tapir na głowie?ekipa przyjaciół 27-30 lat /młodzi ludzie, każdy inny i wyrazisty, diastema, piegi, loki, jeżyki, szalone stylówki to to czego szukamy :)) 

Terminy

Zgłoszenia online /środa 10.04 koniec dnia

recall: 17 lub 18.04 /STACJONARNY

przymiarki: 22 lub 23.04


zdjęcia: między 25-30.04 (1 lub 2 dni zdjęciowe), Warszawa lub zdjęcia wyjazdowe 

Stawki dorośli 

1 500 zł /dzień zdj

3 000 zł /prawa

(ewentualny przejazd na zdjęcia 50% dniówki) 

Stawki dzieci 

1 500 zł /dzień zdj

1 500 zł /prawa

(ewentualny przejazd na zdjęcia 50% dniówki) 

Stawki + 20% prowizja AgencjiPrawa

Polska, 13 miesięcy, digital/SOME, kanały wewnętrzne OLX

Instrukcja zgłoszenia

-aktualne, uśmiechnięte zdjęcie

-wypełniona karta castingowa

-wizytówka /na pozytywnej energii, dużo uśmiechu /w której dodatkowo odpowiesz na pytanie: co kochasz najbardziej na świecie? 

-Scenka:

Scrollujesz telefon i nagle dostrzegasz coś ciekawego i mówisz: „oooo”. Nagraj to dwa razy, na różnych emocjach, ale oczywiście raczej pozytywnych. Raz możesz mówić oooo pokazując telefon osobie obok Ciebie, a raz robisz to bardziej do siebie. BLISKI PLAN. 

Zgłoszenia przyjmuję poprzez specjalnie wygenerowany formularz zgłoszeniowy do środy 10.04 do końca dnia:

https://studiokameralne.com/selftape-olx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *